Titan Gym
Dohodni si skúšobný tréning zadarmo!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Tréneri

Za náš športový klub hovoria desiatky spokojných ľudí. Títo ľudia veľkou mierou prispievajú k rozvoju nášho klubu. Za toto sa im chceme verejne poďakovať. Tu si môžete prečítať názory niektorých z nich na tréningy, ako aj na trénerov.

Marek Biskup

tréner III. triedy Muay Thai Českej muay-thai asociace, má 8-ročné skúsenosti s vedením tréningov thajského boxu, popri thajskom boxe sa venoval aj boxu, MMA, jiu-jitsu, wing-tsun, a taktiež vzpieraniu a rôznym typom silovo-kondičných tréningov.

Karol Dudik

dlhoročný odchovanec TITÁN GYM-u, má 4-ročné skúsenosti s vedením tréningov thajského boxu, popri thajskom boxe sa dlhé roky aktívne venoval judu a okrem toho sa venuje aj športovej gymnastike. Trénoval aj box a mma

stefan simkulic
Štefan Šimkulič

boxu sa venuje už 10 rokov, 5 rokov trénoval zápasenie, je držiteľom rozhodcovského preukazu AIBA.

peter krizanovic 2
Peter "Duran" Križanovič

13 rokov sa venoval zápaseniu, v ktorom odzápasil cca 800 zápasov, z toho sú väčšina výhry, dlhoročný reprezentant Slovenska, 2. miesto na World sport festival, majster Slovenska v roku 2014. Taktiež sa 6 rokov venuje jiu-jitsu, v ktorom odzápasil cca 100 zápasov, z toho sú väčšina výhry, je držiteľom modrého opasku, víťaz Pit bull west coast cup a Sai storm Martin. Taktiež sa už 6 rokov venuje MMA, v ktorom má za sebou veľa amatérskych a 8 profesionálnych zápasov.

Peter Petrík

3.miesto na majstrovstvách sveta WAKO K-1, 3.miesto na majstrovstvách európa WAKO K-1, majster SR v K-1, vicemajster SR v thajskom boxe.

 Napíšte nám novú referenciu!

Kontakt: 0907 650 869 info@titangym.sk Átriové domky blok E, Vysokoškolské mesto Ľudovíta Štúra, Staré Grunty, Bratislava