Titan Gym
Dohodni si skúšobný tréning zadarmo!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Tréneri

Za náš športový klub hovoria desiatky spokojných ľudí. Títo ľudia veľkou mierou prispievajú k rozvoju nášho klubu. Za toto sa im chceme verejne poďakovať. Tu si môžete prečítať názory niektorých z nich na tréningy, ako aj na trénerov.

Marek Biskup

Tréner Slovenskej Muay Thai asociacie, má 10-ročné skúsenosti s vedením tréningov thajského boxu, popri thajskom boxe sa venoval aj boxu, MMA, jiu-jitsu, wing-tsun, a taktiež vzpieraniu a rôznym typom silovo-kondičných tréningov.

Karol Dudik

Tréner Slovenskej Muay Thai asociacie a víťaz slovenskej amaterskej ligy thajského boxu. Má 6-ročné skúsenosti s vedením tréningov thajského boxu, popri thajskom boxe sa dlhé roky aktívne venoval judu a okrem toho sa venuje aj športovej gymnastike. Trénoval aj box a mma.

stefan simkulic
Štefan Šimkulič

Boxu sa venuje už 12 rokov, 5 rokov trénoval zápasenie, je držiteľom rozhodcovského preukazu AIBA.

Peter Petrík

3.miesto na majstrovstvách sveta WAKO K-1, 3.miesto na majstrovstvách európa WAKO K-1, majster SR v K-1, vicemajster SR v thajskom boxe.

Marek Medovarski

Víťaz slovenskej amaterskej ligy MMA, bývalý reprezentant Srbska v kickboxe, viacnásobný majster Srbska v kick boxe vo všetkých disciplínach, vicemajster Balkánu vo federácií WAKO a študent Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave.

Erik Peller

10 rokov sa aktívne venuje thajskému boxu. Má 4-ročné skúsenosti ako tréner a popri thajskému boxu robil aj klasický box a rôzne silovo-kondičné tréningy.

Jakub Lieskovský

Držiteľ fialového opasku. Je víťazom Austrian BJJ open (2019, Vienna), Australian Grappling Championship (2018, Melbourne) a Majstrovstiev Európy organizácie Way of Warrior (2017, Ostrava) a tiež obsadil 3. miesto na UAEJJF Thailand National Pro (2018, Bangkok).

Majka Bertoková

Absolventka strednej školy športového manažmentu, držiteľka osvedčenia pre vedenie kickbox/thaibox tréningov. Vicemajsterka Slovenska wako K-1 2017. Má skúsenosti so zostavovaním jedálničku pre športovcov aj na redukciu hmotnosti.

 Napíšte nám novú referenciu!