Titan Gym
Dohodni si skúšobný tréning zadarmo!
 • Thajský box v Titangym
 • Thajský box v Titangym
 • Thajský box v Titangym
 • Thajský box v Titangym
 • Thajský box v Titangym
 • Thajský box v Titangym
 • Thajský box v Titangym

Chudnúci program

Chudnúci program v Titangym
 • V prípade dodržovania našich pokynov garantujeme výsledky už po prvom mesiaci. Po 3 mesiacoch uvidíte výrazne zmeny na svojej postave a tiež vo fyzickej kondícií.

Tréningy

 • Pohyb je úplnym základom pre úspešné schudnutie.
 • U nás v klube máte možnosť pravidelne športovať a tým regulovať svoju telesnú hmotnosť.
 • Počas našich tréningoch trénujete vo vysokej intenzite, pri ktorej dochádza k naštartovaniu metabolizmu, v dôsledku čoho ubúda tuk.

Strava

 • Veľakrát však ani pravidelný tréning nevedie k želanému úbytku hmotnosti. Príčinou sú katastrofálne stravovacie návyky väčšiny ľudí.
 • Nečakajte presne daný jedálniček ani žiadne „zázračné diety“ na konci ktorých nakoniec priberiete ešte viac ako ste schudli.
 • Naším zámerom je usmerniť vás v oblasti stravovania a zdravého životného štýlu tak, aby ste konzumovali prevažne telu prospešné potraviny. Nemenej dôležité je tiež vedieť kedy je vhodné, aby ste svojmu telu dopriali aj niečo menej zdravé.
 • Treba si uvedomiť, že neexistuje univerzálny jedálniček, ktorý pasuje na každého. Nie každému chutí to isté a nie každý môže jesť všetko (napr. alergici, vegetariáni atď). Náš program sa dá ľahko napasovať takmer na každého.

Kontrola a motivovanie

 • Ani pravidelný tréning a znalosti základných zásad stravovania dokopy nie je všetko, čo vám ponúkame, a čo potrebujete k úspešnému schudnutiu. Posledným a nemenej dôležitým článkom je motivovanie a kontrola zo strany tretej osoby, ktorá je u nás vykonávaná na týždennej báze.
 • Každý týždeň si váš poradca prečíta váš jedálniček a potom s vami prostredníctvom mobilu prekonzultuje ďalší postup.

Prekážky

 • Vážnymi prekážkami v chudnutí môžu byť problémy so štítnou žľazou a lieky (na srdce, na psychické problémy a často aj antikoncepcia). Týmto osobám nevieme garantovať želané výsledky.

Chudnúci balíček

 • Náš chudnúci program funguje na 4-týždňovej báze.
 • Minimálnu dobu trvania však odporúčame aspoň 12 týždňov, po ktorých už budú výsledky jasne viditeľné.
 • Na každé štyri týždne si zakúpite balíček, ktorý obsahuje:
  • odovzdanie podkladov obsahujúcich všetko potrebné o chudnúcom programe,
  • 3 krát týždenne skupinový tréning v našom klube,
  • 4 krát analýza jedálnička,
  • 4 krát telefonická konzultácia,

Naše výsledky

PRÍBEH Č.1: Matúš J., 21 rokov


128 kg: začiatok
110 kg: po 3 mesiacoch

Asi hlavným dôvodom prečo som začal na sebe makať bolo to, že všetko úsilie, čo som investoval do chudnutia pred letom 2013, bolo úplne stratené. V období tesne predtým, ako som začal cvičiť v Titán gym-e, som pociťoval núdzu po zmene. Nevedel som si predstaviť, žeby som naďalej fungoval tak, ako som v tom čase fungoval. Bolo to optimálne načasované, keďže akurát vtedy začínal nový nábor v Titán gym-e . Po prvom tréningu si ma Marek zavolal bokom a dal mi ponuku, ktorú som nemohol odmietnuť. Vysvetlil mi, čo odo mňa očakáva a čo mi môže ponúknuť. Dohodli sme sa teda  na spolupráci a začalo sa makať. Keďže v Titán gym-e vždy panovala dobrá nálada, tak som na tréningy chodieval rád a začal som ich proste brať ako súčasť svojho života. Ťažšia časť bola strava. Síce som už z predchádzajúcich pokusov vedel, čo ma zhruba čaká, tak aj tak to nebolo ľahké. Vecou, ktorá mňa osobne držala pri tom, aby som jedol správne, boli po prvé a aj po druhé Marek. Ten sa fakt staral o to, aby sme si našu prácu na tréningoch nezničili zlou stravou. Bolo úplne bežné, že sme spolu telefonovali 45 minút. Takže hlavne jemu som vďačný zato, že sa mi podarilo schudnúť, ale určite by som nechcel opomenúť aj ostatných trénerov: Karola, Miloša a Jana. Tí mi tiež veľmi pomáhali a som im zato vďačný a zaviazaný.

PRÍBEH Č.2: Petra Š., 23 rokov


84 kg: začiatok
78 kg: po 3 mesiacoch

Uff, no popravde keď sa dnes dívam na tieto fotky, pomaly nemôžem uveriť tomu, že som dopustila aby som tak pribrala. V tej dobe som bývala jednak strašne unavená (nosiť toľké kilá je vyčerpávajúce) a celkovo som sa necítila dobre. To bolo pre mňa hlavnou príčinou, prečo som si povedala „Tak a stačilo!“ Dnes sa cítim oveľa lepšie a môžem úprimne povedať, že to stálo za to. Tréningy boli super a vždy som sa na ne tešila. Čo sa týka úpravy stravy, tak ani to nie je nič hrôzostrašné. Nikdy som nebola hladná a človek si proste po čase zvykne a vytvorí si lepší životný štýl. Musím úprimne poďakovať Marekovi, že aj vďaka nemu, sa mi po mnohých mojich nepodarených pokusoch schudnúť (po ktorých som samozrejme hneď pribrala naspäť) podarilo niečo skvelé, a že ma počas celej doby držal a motivoval. Sama by som to zrejme nezvládla, najmä v začiatkoch, kedy to bolo najnáročnejšie. Túto zmenu určite odporúčam všetkým, čo sa necítia úplne vo svojej koži, ktorá je o niečo ťažšia než by si priali :) Ten výsledok stojí za to.

PRÍBEH Č.3: František M., 27 rokov


105,5 kg: začiatok
98 kg: po 3 mesiacoch

Človek začne chodiť na Thaibox a hneď sa ho každý pýta, či schudol. No ja som schudol hneď na začiatku 2kg. Potom, keď sa ma Marek spýtal, či by som sa nepridal do VIP teamu ľudí, ktorým spraví program s upravenou stravou a s tréningami, tak som sa pridal. Začínalo sa dosť ťažko, kým som si postupne zvykal na upravenú stravu, hlavne pri mojich smenách v práci (denné a nočné). Nakoniec som sa odhodlal a tlačil som do seba veľa zdravej stravy namiesto junkfoodu. Kávu s cukrom a neskoré jedlo mi nahradila aromatickejšia nesladená káva a pravidelná strava. Okrem toho som si našiel veľa receptov na kuracie mäso a hovädzinu a začal som si písať jedálniček. Takto som videl koľko a čoho som zjedol, čo mi dosť pomáhalo pri chudnutí a aj marekovi pri zje...vani. Najväčší problém som mal s chodením na tréningy, keďže som mal prikázané chodiť na ne 3x do týždňa. Dajako sa mi tie tréningy nechceli zmestiť do môjho harmonogramu, ale thaibox som skúšal dodržiavať, aj keď funkčné tréningy som vynechával. Kondička sa zlepšovala, telo sa rysovalo. Po 2-4 týždňoch som schudol 3kg, čo ma brutálne motivovalo, aj keď som tu stravu nedodržiaval dostatočne. Tak som si povedal, že keby som ju dodržiaval viac, tak by to išlo rýchlejšie. Nakoniec som sa do toho pustil naplno a po 3 mesiacoch som mal dole 9kg a nabral som svaly. Ešte asi skúsim 3 mesiace a možno budem model.

PRÍBEH Č.4: Marek P., 20 rokov


117 kg: začiatok
104,5 kg: po 3 mesiacoch

Trénovať som začal, aby som si zlepšil kondíciu a aby som schudol nejaké to kilo. Keďže som už vyzeral biedne a cítil som sa ešte horšie, povedal som si, že s tým treba niečo urobiť. Keď ma Marek oslovil s jeho chudnúcim programom padlo mi to vhod. Naviedol ma na správnu cestu a kilá začali ubúdať až neuveriteľne rýchlo. Pri správnej strave a dodržiavaní tréningov to išlo úplne super. Okrem toho, že som chudol, som zároveň naberal silu a kondíciu. Marek sa aktívne zaujímal o to, čo a kedy jem a vždy bol nápomocný, keď som potreboval poradiť.

Príspevok cvičenca

 • 200€ na 4 týždne.
 • Kontakt: 0907 650 869 info@titangym.sk Átriové domky blok E, Vysokoškolské mesto Ľudovíta Štúra, Staré Grunty, Bratislava