Titan Gym
Come and try first training for free!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Referencie - Marek Biskup

Marekove tréningy sú dobre pripravené, v dobrých podmienkach a s dobrou atmosférou. Každý si prispôsobi tempo podľa schopnosti, ale na konci aj tak všetci žmýkajú trička ;) super odreagovanie a priestor na udržanie / zlepšenie kondície. Odporúčam

Tibor Deak, manažer bezpečnosti

Thajský box ma zaujímal už dlhšiu dobu, trochu ma však odrádzal názor, že to nie je šport pre ženy. Avšak napriek týmto tvrdeniam som sa rozhodla, že thajský box vyskúšam. A neľutujem :-). Odporúčam všetkým ženám aj slečnám, ktoré majú veľa energie a radi športujú, alebo si len chcú vyčistiť hlavu a hodinu a štvrť na nič nemyslieť :-). Myslím si, že nie je na mieste obava ako to zvládnem v kolektíve mužov. V Titán gyme je vždy príjemná a priateľská atmosféra, tréningy nie sú stereotypné a tréner vždy niečim novým prekvapí. Oceňujem aj, že každý má možnosť cvičiť podľa svojho tempa v skupinách rozdelených od začiatočníkov až po pokročilých. Tréningy v Titán gyme si užívam a veľmi sa na ne teším !

Veronika Muchová, asistentka riaditeľa

Do titan gymu som prišiel vyskúšať jeden tréning. Potom som sa rozhodol ze skúsim jeden mesiac no a takto tam chodím už skoro rok. Tréningy sú pestré, kde človek precvičí všetky svaly, výrazne zlepší svoju fyzickú kondíciu a stále sa niečo nové naučí. Prístup Mareka (trénera) je motivujúci, upozorňuje na chyby a dá najavo každé zlepšenie. Vrelo odporúčam ľudom, ktorí chcú niečo robiť pre svoje zdravie a nevedia sa sami prinútiť k náročnejšiemu cvičeniu

Martin Žemlička, experimentálny fyzik

Tréningy sú skvelý relax počas nabitého pracovného týždňa. Vždy, keď mám plné zuby klientov a projektov, dojdem na tréning a za hoďku a pol mám v hlave opäť chvíľu pokoj od každodenných stresov. Tréningy sú tiež skvelé na kondičku a po pár mesiacoch človek vidí citeľný rozdiel vo vytrvalosti. Začiatočníci sa nemusia báť, že dostanú výprask, pretože skupiny sú členené podľa levelu skúsenosti a tiež talentu, takže ak sa niekto ukáže, že mu to ide, dostane možnosť skúsiť si to aj so skúsenejšími chalanmi. Každopádne, je to skvelá cesta ako nabrať kondičku, odfiltrovať každodenný stres a ešte sa aj naučiť niečo z atratktívneho bojového umenia. Vrelo odporúčam!

Viktor Šesták, account manager

K tomuto športu som sa dostal úplne náhodou. Potreboval som sa začať hýbať a vyšlo to tak, že tréning bol presne vtedy kedy mám čas. Nikdy som neinklinoval k bojovým športom, ale zistil som, že je to skvelý spôsob ako vybiť pracovný stres a vyčistiť hlavu. Tréningy sú náročné, no aj pre úplného začiatočníka postupne zvládnuteľné a rozmanité, takže nuda, alebo stereotyp nehrozí. Samozrejme, že po prvých tréningoch sa objavila svalovica, ale dala sa zvládnuť. Tréningy sú zostavené tak, aby sa každý rozohrial a porozťahoval, čiže nehrozí žiadne zranenie. Vrelo odporúčam každému, kto chce zapracovať na svojej kondičke, sile, vytrvalosti a samozrejme aj postave, lebo to k tomu neodmysliteľne patri.

Tomáš Košik, projektový manažér

Do Titán gymu chodím pol roka a za ten čas som si zlepšil moju kondíciu. Popri učeniu bojového športu si precvičím a ponaťahujem cele telo. Na tréningoch siaham na dno svojich síl, takže zhodenie niekoľkých kilogramov váhy Vás nesmie prekvapiť. Každý tréning je iný a preto sa nikdy nedostanem do tréningového stereotypu. Preto Titán gym iba odporúčam!

Peter Selický, študent

Dlhšie som uvažoval nad tréningami thajského boxu, ale nevedel som prísť na to, kde s tým začať, keďže myšlienka robiť boxovacie vrece skúsenejším borcom sa mi až tak nepozdávala. Tréningy v Titán gym-e boli nakoniec tou správnou voľbou. Začiatočníci tu trénujú v skupinách s ľuďmi na rovnakej fyzickej a technickej úrovni. Tréningy sú fyzicky náročné, avšak Marek (tréner) vždy vie odhadnúť hranicu, aby sme išli na maximum, ale tak, aby sme sa nezodrali. Marek je vysmiaty, pohodový chalan, ktorý je na tréningu tréner a po tréningu kamoš.

Karol Dudík, architekt

Tréningy pod vedením Mareka majú hlavu a pätu. Od začiatku dáva dohromady ľudí na podobnej úrovni a buduje ich kondíciu a techniku boja. Ešte sa mi nestalo za niekoľko mesiacov, aby sa zostava tréningu opakovala. Preto aj väčšina ľudí chodí pravidelne, lebo to nie je stereotypné. Odporúčam každému, kto si chce zresetovať hlavu po ťažkej práci v kolektíve pohodových ľudí.

Martin Smolka, podnikateľ

Tréningy sú zamerané prevažne na rozvoj sily, dynamiky, svalovej vytrvalosti a vždy spojené aj s preberaním jednotlivých techník. Tréningy sú dobre naplánované a zvládnuteľné pre každého podľa jeho vlastných schopnosti a vytrvalosti. Osobne považujem za najväčšie prednosti, že tréner zohľadňuje individuálne predstavy každého cvičenca. Tým myslím, že niektorí chcú schudnúť, iní zvýšiť kondíciu, ďalší vedieť sa ubrániť a nemá každý ambície zápasiť v tomto športe. Tréningy nie sú jednotvárne, človek sa aj zabaví s ostatnými spolucvičencami a má celkovo po tréningu výborný pocit po všetkých stránkach.

B.D., právny čakateľ prokuratúry

Čaute všetci. Musím povedať, že tieto tréningy sú naozaj na úrovni a určite ich všetkým odporúčam. Tréningy vedie nadšený tréner, pričom každý tréning má dobre pripravený. Tieto tréningy určite odporúčam všetkým, bez ohľadu na vek, ktorí chcú rozvíjať svoju fyzickú kondíciu, a samozrejme si chcú vyskúšať tento nepochybne zaujímavý šport pod odborným dohľadom, v dobrom kolektíve a dobrých tréningových podmienkach.

Martin, vyšetrovateľ

Tréningy s Marekom vrelo odporúčam každému vážnemu záujemcovi o tvrdý, ale bezpečný tréning v dobre vybavených priestoroch. Aj keď som už mal nejaké skúsenosti s bojovými umeniami, tréningy v Mlynskej doline mi radikálne zlepšili kondíciu, vytrvalosť a techniku.

Peťo, policajt

Tréningy sú veľmi dynamické, no zároveň efektívne, ich tempo si každý môže osobitne upraviť. Pokiaľ spočiatku nevládze, vôbec to nie je problém, časom sa do tempa dostane. Podstatné je mať snahu držať krok so skupinou a zlepšovať sa, čo aj vďaka podpore trénera každý rýchlo zvládne. Čo sa týka názoru, že Muay thai nie je vhodný šport pre ženy, vôbec s tým nesúhlasím. Ako jeden z mála športov poskytuje precvičenie celého tela (vrchnej aj spodnej časti), plus benefit pre nežné pokolenie v podobe efektívnej obrany. Nezáleží ani na výške, či váhe, pokiaľ máte chuť spraviť niečo vhodné pre svoje telo, Muay thai vrelo odporúčam. 

Michaela Š., absolvent práva

Veľmi oceňujem prístup trénera, vďaka ktorému sa dostane rovnakej pozornosti každému. Vďaka tomuto prístupu majú aj športoví antitalenti, ako ja, šancu aspoň niekam to dotiahnuť. Suma sumárum, ak plánujete začať s Muay Thai, potom Titán Gym je ta správna voľba ...

Jozef Kalianko, inžinier návrhu testovania integrovaných obvodov

Cviky počas tréningu sú dobre rozvrhnuté a človek sa pri nich zapotí, čo mne osobne vyhovuje. Tréner Marek dáva na cvičencov pozor, aby si neublížili a "hecuje" k lepším výkonom. Páči sa mi jeho prístup a taktiež hudba, ktorú púšťa ;o)

Dominika Š.

Takže tréningy sú síce náročné, ale skvelé. Marek ako tréner je tiež skvelý, berie nás síce na tréningoch ako baby, ale nenechá nás sa ulievať. Cenovo a polohovo sú tréningy vyhovujúce. Thajský box ako šport mi maximálne vyhovuje. Je akčný, fyzicky náročný, vydám pri ňom maximum energie a vybijem si zlosť.

Nikita Košinová (Pitbull :D), študentka

Na tréningoch sa dá dohodnúť s trénerom aj na individuálnych resp. náhradných hodinách. Tréningy sa neopakujú, vkuse cviky obmieňame, snažíme sa zapájať všetky partie, striedame cviky na vreci so sparingom, do toho kondičné cviky, skrátka spokojnosť. Taktiež za výhodu považujem skvelú lokalitu, cenu, a super trénera.

Zuzka Olajošová, študentka