Titan Gym
Come and try first training for free!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Referencie - Štefan Šimkulič

Chcel by som pochváliť a zároveň odporučiť Štefana za jeho individuálny, trpezlivý a hlavne priateľský prístup ku klientom. Je to jeden z mojich trénerov olympijského boxu a jeho tréningy si neviem vynachváliť, čo sa týka dynamiky a pohyblivosti. Každý, kto má srdce pre tento šport a chuť na sebe pracovať, si u Štefana príde na svoje.

Martin Seman, automechanik

Som veľmi spokojná s trénerom Štefanom Šimkuličom. Má veľa odborných znalostí a skúseností, ktoré vie dobre pretaviť do tréningov. Pod jeho vedením vedením sa mi zlepšila kondícia a naučila som sa boxerské techniky, ktoré pod jeho vedením stále zdokonaľujem. Má profesionálny prístup a preto ho veľmi odporúčam.

Alexandra Hillova, marketing manager a kondičný tréner

Ak si chcete poriadne zatrénovať a ste ochotní tvrdo makať, môžem Štefana Šimkuliča vrelo odporučiť. Jeho tréningy sú kvalitne premyslené a on sám je cieľavedomý a tento šport trénuje s vášňou.

Matúš Horský, tréner

Chcem vyzdvihnúť celkový prístup trénera boxu Štefana a trpezlivosť, ktorú s nami má. Ku každému vie zvoliť individuálny prístup. Zatiaľ mám za sebou 5 tréningov no už teraz viem, že Titangym môžem iba odporučiť aj pre absolútnych začiatočníkov, ktorým treba dodať odvahu. Hanba je zostať doma a nariekať a nie byť začiatočníkom medzi začiatočníkmi :)

Aleksandar Stefanović, montážny pracovník