Titan Gym
Come and try first training for free!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Referencie - Peter "Duran" Križanovič

Duran je kamarátsky chalan, ktorý svoje tréningy zameriava primárne na techniku, čo je z môjho hľadiska veľké plus. Čerpá z vlastných skúseností, no z času na čas sa nechá inšpirovať aj známymi zápasníkmi. Fyzickú stránku taktiež nezanedbáva, no väčšinou ju neoddeľuje od tej technickej. Nielenže je dobrým trénerom, je aj rozumným a zábavným človekom. Agresívnejších vždy rázne upozorní. Do toho všetkého zapája aj veľkú dávku humoru, čím v gyme vytvára príjemnú atmosféru.

Patrik Kraus, študent

Duran je mladý a veľmi sympatický tréner. Aj napriek jeho veku stihol nabrať veľa skúseností vďaka jeho profesionálnej aktivite v tomto športe. To sa samozrejme odráža aj na jeho hodinách. Na tréningoch netlačí na pílu, ale dáva možnosť napredovať naplno tím, čo o to majú záujem. Trpezlivo dbá na to, aby mal každý jeden účastník poriadne prebratú techniku, či už ide o standup alebo grappling na zemi, aby sa predišlo zraneniu, či neefektívnosti. V prípade ľahkého zranenia vie čo robiť a preto neobmedzuje zdravú bojovnosť tích účastníkov, ktorí majú chuť si dať do tela.

Alan Murín, študent

Duranove tréningy MMA prebiehajú vo výbornej kamarátskej atmosfére, avšak s dôrazom na správnu techniku, poriadným hecovaním k maximálnemu výkonu a zároveň s dostatočnou opatrnosťou voči zraneniam. Pri každej novej i starej technike Duran individuálne poradí a vysvetlí chyby a pri správnom prevedení motivačne pochváli. Tréningy nie sú stereotypné, človek sa neustále posúva kondične, silovo aj technicky. S dobrým trénerom a rovnako dobrým kolektívom ma ani len nenapadlo dobrovoľne vynechať tréning v Titan gyme.

Maroš Machata, webdizajnér/grafik