Titan Gym
Come and try first training for free!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Referencie - Jakub Štefek

Do Titan gymu chodím už skoro rok na thajský box. O funkčných tréningoch som sa dozvedela vďaka natáčaniu proma na tieto tréningy, kde som bola pozvaná účinkovať. Už tam sa mi tento tréning veľmi zapáčil, a tak som sa rozhodla popri boxe začať navštevovať aj tieto tréningy, ktoré mi pomáhajú zlepšovať sa ako po silovej, tak aj kondičnej stránke. Pod Jakubovým vedením sa nám darí dosiahnuť výsledky, ktoré sme si predsavzali. Pomáha nám cvičiť správnym spôsobom, čo je veľmi dôležité a posúva nás dopredu tým, že má pre nás vždy nové a náročnejšie cviky. Každému, kto chce cvičiť a nevie kde začať, odporúčam funkčné tréningy v Titan gyme.

Miroslava Hlaváčová, študentka

Na funkčné tréningy, ktoré vedie Jakub, chodím už vyše 4 mesiace a na každý tréning sa vždy veľmi teším. Tréningy sú fyzicky náročné, ale vždy sú pripravené tak, aby ich zvládol aj netrénovaný človek. Jakub má tréningy dôkladne pripravené, nikdy nie sú stereotypné a na tréningoch na nás dôkladne dozerá. Medzi najväčšie plusy trénera patrí to, že sme ním vždy perfektne motivovaní, aby sme si veľakrát siahli až na dno svojich síl. Každý, kto chce začať so sebou niečo robiť, či už z dôvodu chudnutia, zlepšenia svojej kondície alebo sa chce jednoducho odreagovať a prísť na iné myšlienky, tak mu funkčné tréningy s Jakubom môžem len odporučiť! :))

Veronika Kočišová, študentka

Na Jakubovi si najviac cením jeho profesionálny prístup. Tréningy si užijú aj pokročilejší, ale rovnako tak ich stále zvládajú aj začiatočníci. Ďalej sa mi páči, že nás Jakub hecuje do tažších váh, takže človek na sebe naozaj cíti pokrok.

Matúš Jurák, študent