Titan Gym
Come and try first training for free!
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym
  • Thajský box v Titangym

Referencie - Karol Dudik

Individuálne tréningy s Karolom Dudíkom sú nabité energiou a perfektným profesionálnym prístupom. Každým jedným tréningom sa vďaka nemu zdokonaľujeme v technike, svojim prístupom nás vždy vybičuje k maximálnym výkonom. Pre nás je to špičkový tréner a vrelo ho všetkým ženám odporúčam.

Miroslava Blechová, catering manager

Tréningové hodiny s Karolom navštevujem 2 krát týždenne v súkromných hodinách spolu s jedným kamarátom. Nikdy nebol problém dohodnúť sa na zmene termínu, času, prípadne stavbe tréningu. Tréningy sú stavané účelovo, priamo na cvičiaceho. Tréner sleduje a snaží sa zlepšiť cvičiaceho vo všetkých smeroch. Tréningy sa obmieňajú, nie sú fádne, Karol dopĺňa ich stavbu zaujímavými vecami a na ich konci vždy odchádzam spokojný. Celkovo je to vynikajúci tréner, rozumný, kamarátsky, ale s prirodzeným rešpektom. Osobne som veľmi spokojný.

Daniel Lagíň, študent Matfyz

Na tréningy som začal chodiť v Novembri, čo bolo už pár mesiacov po nábore, aj napriek tomu som nemal problém vďaka Karolovi sa postupne začleniť do chodu tréningu. Vie zo mňa dostať to najlepšie. Ranné tréningy ma dokážu poriadne naštartovať do každého dňa a aj napriek tomu, že odchádzam z nich úplne zničený počas zvyšku dňa mám oveľa viac energie.

Róbert Kondrk, Inšpektor chovu zvierat v Zoo

Nie je nič lepšie ako začať nový deň ranným tréningom. Nabije vás energiou a dobrou náladou. Ranné tréningy sú pod vedením sympatického trénera Karola, ktorý nám vždy ochotne poradí, ako a čo robiť, aby sme sa zlepšili. Po tréningu odchádzam vždy spotená a s dobrým pocitom, že som pre svoju postavu niečo urobila. Milý kolektív, dobrá hudba a usmievavý tréner, to sú synonymá pre Titan Gym.

Lýdia Tkáčova, redaktorka a editorka

Vyskúšal som tréningy vo viacerých gymoch. Teraz chodím na súkromné tréningy do Titan gymu ku Karolovi. Tréningy splnili a spĺňajú moje predstavy. Karol si tréningy vopred pripravuje, premýšľa, čo a ako by sa dalo v jednotlivých technikách zlepšiť a zahŕňa to, po konzultácii so mnou, do tréningov. Z mojho pohľadu spokojnosť. Myslím, že som našiel, čo som hľadal.

František Filo, lekár

Začneš rozcvičkou, makáš na 100%. Strečing, potom nasadíš rukavice a ideš: predný direkt, zadný hák, zdvihák...75 minút v plnom nasadeni, nestačíš s dychom, posúvaš svoje hranice a strašne ťa začne baviť prekonávať sám seba. Skončíš tréning, telo zaplaví kopec endorfínov a nemôžeš sa dočkať ďalšieho tréningu :-) Karol(tréner) vymyslí vždy iné cviky, takže to nie je ani jednotvárne, hecuje ťa až sa začneš čudovať, koľko vydržíš. Karol, tak čau zase v piatok.

M.S., privátny bankár

Čo sa týka Karola, je to super týpek. V pohode sa s nim robí, tréningy vie naložiť kvalitné, či už na zlepšovanie kondičky, či technické. Vyše pol roka je môj tréner a nemám jedinú vec, čo by som vytkol. Predtým som bol rok s Marekom, ktorý nasadil vysoko laťku. Vrelo ho odporúčam, rovnako kvalitné tréningy ako s Marekom :)

Eduard Princ, študent